Dárek pro ženu, manželku, maminku a přítelkyni

vánoční časAby byly vánoční svátky klidné, příjemné a bez stresu, je potřeba mít vybrané dárky pro svoje nejbližší včas. Pak budou vánoční koledy tou nejkrásnější hudbou a ne jen strašákem co vše ještě stihnout. Přijměte proto od nás inspiraci vánočního dárku pro Vaši nejdražší polovičku.

Velmi oblíbeným dárkem, který vždy udělá radost, jsou zlaté náušnice. Nabízíme náušnice ve žlutém nebo bílém zlatě nebo koukněte na na naše zlaté kruhy a kroužky. Zlaté náhrdelníky, řetízky a náramky v kombinaci žlutého a bílého zlata mohou být tou pravou volbou např. se zdobením bílými zirkony.

Zajímavým řešením vánočního dárku pro maminku může být zlatý přívěsek ve tvaru otevíracího medailonku, zlaté srdíčko nebo jiný vhodný zlatý přívěsek. Křížky, madonky a andílky nabízíme ve více variacích a rozměrech.

Pokud hledáte nějaký zvláštní, netradiční dárek, podívejte se na krásné stříbrné luxusní šperky Diva. Pro milovnici stříbrných šperků se starobilým nádechem a přírodními markazity zvolte šperk z portugalského stříbra.

K luxusním vánočním dárkům bychom zařadili zlaté hodinky nebo šperky s diamanty. Briliantové šperky nejsou šperky pouze s brilianty, ale i s dalšími přírodními kameny jako je safír, rubín, smaragd nebo topaz. Ke každému takovém šperku náleží Certifikát o původu kamene.

Ze stříbrných šperků doporučujeme krásné nadčasové italské šperky Diva nebo německou kvalitu a preciznost ve špercích Engelsrufer jako jsou andělské zvonky a andělé.

 

zlatý náhrdelníkstříbrný náhrdelníkzlatý prstenzlatý medailonekstříbrná brožzlaté peckyzlaté srdíčkozlaté náušnicezlatý řetízek lambádazlatý andělzlatý prstenzlatý náramek valis

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.