Nové jedinečné snubní prsteny z chirurgické oceli

Krásné a nepřehlédnutelné snubní prsteny z chirurgické oceli od firmy 7 Angelic Eyes stojí určitě za shlédnutí.ocel_snubni_blog

Nabídka skýtá 24 moderních vzorů snubních prstenů, z kterých Vás budou přecházet oči. Prsteny zakoupíte již za Kč 1 590.- a nejen cena, ale hlavně kvalita a preciznost Vás jistě přesvědčí o výběru a následné koupi.

Snubní prsteny se nosí na levé ruce. Prsteny jsou ručně vyráběné z kvalitní oceli označované jako 316L. Ocelové šperky nejsou vyhledávané jen pro svou cenu, ale především pro své vlastnosti - ocel je antikorozní a antialergenní, což uvítají osoby citlivé na různé kovy jako je nikl, paladium apod.

Dámské prsteny jsou navíc ozdobeny nádherně vybroušenými čirými kubickými zirkony, ručně vsazenými. Nemusíte se proto obávat uvolnění kamene a následné ztráty. Vnitřní strana prstenů je příjemně zaoblená, připravená k pohodlnému dennímu nošení šperku.

Nově jsou společností Z Angelic Eyes zařazené též snubní stříbrné prsteny, které jsou v moderním designu, navíc rhodiované, v barvě bílého zlata.

Záruka je poskytována 24 měsíců. Dodací lhůta: 3-4 dny, v případě rytiny do týdne.

Při objednávce snubních prstenů je nutná platba převodem na účet. Pokud se rozhodnete navíc o rytinu do spodní části prstenu, cena je Kč 450.- (za oba prsteny) a bude připočítána k objednávce.