LÉTO PLNÉ LESKU: 10% SLEVA NA VŠECHNY ŠPERKY S KÓDEM: LETNICH10

Andělské zvonky a křídla

Andělské zvonky neboli rolničky Vás okouzlí svou krásou a něhou. Jejich zvuk Vás uklidní, harmonicky naladí a uvolní mysl. Andělské rolničky jsou ručně vyráběné šperky.rolnicka_blog

Precizní německá výroba šperků Engelsrufer klade důraz na detail a proto celek vypadá tak úžasně a nadčasově. Navíc každá rolnička má jiný zvuk, který Vám bude libě zvonit v uších po celý den.

Nejdříve je nutné vybrat zlacení klícky. Nabízíme klasickou stříbrnou úpravu s vrstvou rhodia, díky které šperk neoxiduje a neztratí svůj lesk. Další variantou je klícka ve žlutém nebo růžovém zlacení. Tuto klícku na rolničku si můžete vybrat ve třech velikosti S, velikosti M a velikosti L.

Další výběr, který uskutečníte, je výběr barvy rolničky v základních 9 barvách, vodítkem Vám může být význam barev.

blog_engelsV neposlední řadě můžete svůj šperk korunovat doplňkovým šperkem jako je stříbrné andělské křídlo, šnůra perliček nebo stříbrné náušnice v podobě rolniček, srdíček aj.

Řetízek zvolte spíše delší, ideálně v délce 45-80cm v barvě klícky. Pokud volíte k rolničce též křídlo, doporučujeme o velikost větší např. rolnička velikost M spolu s křídlem velikost L. Engelsrufer, to nejsou jen nebeská křídla a rolničky, ale celá řada originálních, propracovaných šperků ve tvaru nebeské slzy, lotosu, pírka, srdíčka, lapače snů a dalších netradičních tvarů.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout ve kategoriích stříbrné náušnice, stříbrné náhrdelníky, stříbrné náramky, stříbrné prsteny a stříbrné přívěsky. Doufáme, že tento krásný šperk vykouzlí na Vaší tváři spokojený úsměv a radost!