O nás

Zsperky-nm 200x600

Již více jak  30 let nabízíme svým zákazníkům široký sortiment zlatých, stříbrných a briliantových šperků. Firma Klenotnictví N. Mocková  byla založena v r. 1991 v Kaplici a navazuje na téměř 50-ti letou praxi majitelky v oboru. V r. 2002 následovalo otevření nové prodejny v Českých Budějovicích přímo na Náměstí Přemysla Otakara II. Důležitou součástí prodeje je vyškolený personál s profesionálním vystupováním, připraven Vám vždy poradit.

K širokému sortimentu zlatých a stříbrných šperků zajišťujeme též veškeré zlatnické služby tj opravy a výrobu na zakázku i z doneseného materiálu, výrobu mysliveckých šperků s grandlí, navlékání perlových náhrdelníků..

Z hodinářských služeb nabízíme na počkání výměnu baterie do hodinek kvalitní švýcarské značky Renata nebo výměnu zakoupeného koženého řemínku/tahu.

Veškeré šperky pocházejí ze zemí EU (Česká Republika, Německo, Itálie, Portugalsko) a odpovídají předepsané ryzosti drahých kovů a dalších náležitostí stanovených zákonem.

Internetový obchod Šperky-NM je registrován u Českého puncovního úřadu a pro Vaši maximální bezpečnost je uzavřena dohoda o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Registrace puncovní úřad: http://www.puncovniurad.cz/cz/zlatnici.aspx

Klenotnictví N. Mocková - kamenné prodejny zadejte: Nataša Mocková

e-shop Šperky-NM zadejte: Lucie Štiková

Kamenné prodejny i eshop mají vlastní sklady, proto není možné vždy stejné šperky shlédnout na daném portofóliu.

Slevy uvedené na eshopu není možné vyžadovat osobně na kamenné prodejně.