Správná volba pánského šperku

boxerka_blogVhodně zvolený šperk dotváří osobnost své nositele/nositelky, u pánských šperků tomu není jinak.

Pánské šperky jsou stále oblíbenějším artiklem při výběru dárku, zvláště u mužů, kteří si rádi na módu a doplňky potrpí.

Nejdříve je potřeba zvolit materiál, máte na výběr žluté nebo bílé zlato, stříbro nebo dnes oblíbenou ocel, která je známá pod označením chirurgická ocel. Tyto  ocelové šperky jsou vyráběné z velice kvalitní legované oceli 316L a díky nejmodernějším přístrojům jako jsou přístroje na přesný řez pomocí laserových paprsků nebo přístroje využívané k elektromagnetickému čištění, dotváří s moderním designem šperku originalitu a charisma muže. ​Doporučujeme značkovou ocel italské firmy Police.

Nejčastější výběr šperku připadá na náhrdelník nebo řetízek. Důležité je správně zvolit délku, která se odvíjí od šířky krku muže, nejčastější náhrdelníková délka začíná na 50 cm. Pokud zvolíte zlatý řetízek s přívěskem, doporučujeme délku 55cm nebo 60cm.

Délka pánského náramku závisí opět na šířce zápěstí, doporučujeme změřit např. provázkem, nejčastější délka je 20-22 cm.retizek_blog

Pokud zvolíte přívěsek, zvolte takový, který odráží např. zájmy muže nebo dotváří jeho jedinečnost. Nabízíme vám zlaté přívěsky ve tvaru kopačky, fotoaparátu, baseballové pálky, skatu, potápěčské ploutve, kola, letadla... nebo máte možnost zvolit stále oblíbenou destičku, kterou budou zdobit např. vaše iniciály.

Stále oblíbené pánské prsteny mohou být zdobeny i brilianty, nejčastěji se setkáte s bílými zirkony nebo s černým kamenem onyxem. Prsteny jsou zdobeny bílým nebo červeným zlatem nebo kombinací lesklé a matné povrchové úpravy. Po domluvě je možné jakýkoliv váš nápad proměnit na hodnotný dar, o který se vám postarají naši zlatníci.

Ze stříbrných doplňků doporučujeme např. stříbrné obouvátko, stříbrný kalamář, zapalovač nebo nůž na dopisy .

Nejoblíbenějšími pánskými zlatými doplňky jsou stále zlaté kravatové spony a zlaté manžetové knoflíčky.