Dárek pro ženu, manželku, maminku a přítelkyni

andel_hpAby byly vánoční svátky klidné, příjemné a bez stresu, je potřeba mít vybrané dárky pro svoje nejbližší včas. Pak budou vánoční koledy tou nejkrásnější hudbou a ne jen strašákem co vše ještě stihnout. Přijměte proto od nás inspiraci vánočního dárku pro Vaši nejdražší polovičku.

Velmi oblíbeným dárkem, který vždy udělá radost, jsou zlaté náušnice. Nabízíme náušnice ve žlutém, růžovém nebo bílém zlatě nebo koukněte na na naše zlaté kruhy a kroužky.

Zlaté náhrdelníky, řetízky a náramky v kombinaci žlutého a bílého zlata mohou být tou pravou volbou např. se zdobením kubickými zirkony.

Zajímavým řešením vánočního dárku pro maminku může být zlatý přívěsek ve tvaru otevíracího medailonku, zlaté srdíčko nebo jiný vhodný zlatý přívěsek. Křížky, madonky a andílky nabízíme ve více variacích a rozměrech. Navíc u srdce zahřeje i šperk se srdíčkem.srdicko_hp

Pokud hledáte nějaký zvláštní, netradiční dárek, podívejte se na krásné stříbrné luxusní šperky Diva. Ze stříbrných šperků doporučujeme i krásné nadčasové šperky značky Engelsrufer především andělské zvonky a andělé.

Pro milovnici stříbrných šperků se starobylým nádechem a přírodními markazity zvolte šperk z portugalského stříbra.

K luxusním vánočním dárkům bychom zařadili šperky s diamanty. Briliantové šperky nejsou šperky pouze s brilianty, ale i s dalšími přírodními kameny jako je safír, rubín, smaragd nebo topaz. Ke každému takovém šperku náleží Certifikát o původu kamene.