Okouzlující hodinky Jacques Lemans

Hodinky Jacques Lemans si oblíbíte. Na českém trhu se s nimi můžete setkávat přes 20 let a jejich kvalita, precizní provedení a líbivé až okouzlující designy si Vás hodinky dámskérozhodně získají.

Výrobce ACQUES LEMANS patří mezi největší světové výrobce hodinek ve střední cenové třídě. Dnes je možné vybírat z portfolia zahrnujících 850 modelů jak dámských, tak pánských hodinek ve stylu Sports, Classic nebo Fashion.

Značka Jacques Lemans je rakouská značka, ovšem pár modelových řad je čistě švýcarských. Distribuce hodinek pochází z Rakouska (pouze hodinky s označením Swiss made se švýcarským strojkem jsou vyrobeny ve Švýcarsku). Hodinky jsou vybaveny kvalitním strojkem Miyota.

Materiály na výrobu hodinek jsou pečlivě vybírány. Pouzdro hodinek je vyrobeno z masivní nerezové oceli – zlacení probíhá formou PVD, povrch je poté absolutně zarovnán. V hodinkách je nejčastěji použito tvrzené sklo Crystex - tvrzená slída z keramického materiálu. Pokud k hodinkám náleží kožený řemínek, je vyroben vždy z vysoce kvalitní kůže.

Vodotěsnost:

5ATM – je možné sprchování, ne však koupání nebo potápění

10ATM – s hodinkami se můžete koupat nebo potápět do cca 2m

hodinky Jacques Lemans

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace