Nové jedinečné snubní prsteny z chirurgické oceli !

Krásné a nepřehlédnutelné snubní prsteny z chirurgické oceli od firmy 7 Angelic Eyes stojí určitě za shlédnutí.

Nabídka skýtá 24 moderních vzorů snubních prstenů, z kterých Vás budou přecházet oči. Prsteny zakoupíte již za Kč 1 400.- a nejen cena, ale hlavně kvalita a preciznost Vás jistě přesvědčí o výběru a následné koupi.snubní prsteny ocelové​Snubní prsteny se nosí na levé ruce.

Prsteny jsou ručně vyráběné z kvalitní oceli označované jako 316L. Ocelové šperky nejsou vyhledávané jen pro svou cenu, ale především pro své vlastnosti - ocel je antikorozní a antialergenní, což uvítají osoby citlivé na různé kovy jako je nikl, paladium apod.

Dámské prsteny jsou navíc ozdobeny nádherně vybroušenými čirými zirkony, ručně vsazenými. Nemusíte se proto obávat uvolnění kamene a následné ztráty. Vnitřní strana prstenů je příjemně zaoblená, připravená k pohodlnému dennímu nošení šperku. Záruka je poskytována 24 měsíců.

Dodací lhůta: 3-4 dny, v případě rytiny do týdne. Při objednávce snubních prstenů je nutná platba převodem na účet. 

Pokud se rozhodnete navíc o rytinu do spodní části prstenu, cena je Kč 300.- (za oba prsteny) a bude připočítána k objednávce. Vybírat můžete z těchto fontů (stačí uvést do Poznámky k objednávce):

                                        písmo fonty

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.